gabinet ginekologiczny a endometrioza
gabinet ginekologiczny lekarz ginekolog

Randomizowana próba glutaminy i przeciwutleniaczy u chorych krytycznie chorych AD 2

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Włączono pacjentów, którzy mieli dwie lub więcej niewydolności narządów związanych z ich ostrą chorobą. Pełna lista kryteriów kwalifikowalności znajduje się w dodatkowym dodatku, dostępnym wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie. Projekt badania i interwencje
Korzystając z projektu czynnikowego, losowo przydzieliliśmy pacjentów do otrzymywania suplementacji glutaminą (0,35 g na kilogram masy ciała na dzień dożylnie zgodnie z idealną masą ciała, dostarczonych jako 0,50 g dipeptydu alanylo-glutaminy [Dipeptiven, Fresenius Kabi] na kilogram dziennie podawano dożylnie i 42,5 g dwupeptydów alanylo-glutaminowych i glicyno-glutaminowych, które dostarczają 30 g glutaminy na dobę podawanych dojelitowo) lub pasujących roztworów placebo. Ponadto pacjenci zostali losowo przydzieleni do otrzymywania 500 .g selenu dożylnie (Selenase, Biosyn) oraz następujących witamin i minerałów dojelitowo: 300 .g selenu, 20 mg cynku, 10 mg beta karotenu, 500 mg witaminy E, oraz 1500 mg witaminy C. Grupa kontrolna otrzymywała placebo dożylnie plus placebo dojelitowo. Zadania grup roboczych zostały ukryte i podzielone na straty według witryny za pomocą permutowanych bloków o losowym rozmiarze i bezpiecznego centralnego systemu opartego na sieci Web.
Aby utrzymać oślepienie, suplementy badawcze i placebo zostały przygotowane przez niezauważonego miejscowego farmaceutę i dostarczone jako zamaskowane rozwiązania na OIT. Podawanie wszystkich roztworów badawczych rozpoczęto tak szybko, jak to możliwe po randomizacji; roztwory podawano oddzielnie od standardowego odżywiania, dostarczano je w sposób ciągły i podawano im maksymalnie przez 28 dni, aż do wypisu z OIOM lub śmierci. Wszyscy pacjenci byli karmieni zgodnie z wytycznymi kanadyjskiej diety krytycznej, niezależnie od suplementów do badania.10 Wszystkie inne decyzje dotyczące leczenia pozostawały w gestii zespołu OIOM.
Pierwszorzędowym rezultatem była śmiertelność 28 dni. Wyniki drugorzędne i dane zebrane w tej próbie są opisane w Dodatku Uzupełniającym. W próbie pacjentów zapisanych w siedmiu ośrodkach w Ameryce Północnej pobierano krew na początku badania, dzień 4 i dzień 7 w celu pomiaru poziomów glutaminy i selenu w osoczu zgodnie ze standardowymi technikami.
Przestudiuj badanie
Ta inicjowana przez badacza próba została zaprojektowana przez pierwszego autora w porozumieniu z komitetem sterującym. Komitet sterujący zapewnia dane, analizę i decyzję o przesłaniu manuskryptu do publikacji. Wszystkie witryny wymienione w podziękowaniach w dodatkowym dodatku uczestniczyły w gromadzeniu danych. Za analizę odpowiadał ostatni autor. Pierwszy autor i komitet pisarski napisał manuskrypt
[patrz też: boraks apteka, sadva, agata szczurek ]

Tags: , ,

No Responses to “Randomizowana próba glutaminy i przeciwutleniaczy u chorych krytycznie chorych AD 2”

 1. Marcelina Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do torty[...]

 2. Gustaw Says:

  Dwa miesiące temu miałam zapalenie oskrzeli.

 3. Wiktor Says:

  Article marked with the noticed of: Portal medyczny[...]

 4. Paweł Says:

  Wyrostek może obecnie jest nic wielkiego

 5. Suicide Jockey Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: ból zęba[...]

 6. Anna Says:

  Nie podoba mi sie to co sie dowiedzialem

Powiązane tematy z artykułem: agata szczurek boraks apteka sadva