Opieka zdrowotna dla imigrantów – implikacje działania wykonawczego Obamy ad

May 22nd, 2018

Dlatego też, chociaż ACA zabrania pracodawcom dyskryminowania pracowników, którzy nabywają ubezpieczenie za pośrednictwem giełd, może stworzyć perwersyjną zachętę dla pracodawców, którzy nie oferują niedrogiego ubezpieczenia na wynajem imigrantów objętych ochroną. Oprócz zwiększenia dostępu imigrantów objętych ochroną ubezpieczeniową do otrzymywanych przez pracodawcę, plan prezydenta może umożliwić imigrantom objętym abonamentem lepsze wykorzystanie wielu przepisów zawartych w ACA, które mają zastosowanie do prywatnych planów zakupionych bezpośrednio od ubezpieczycieli, takich jak zniesienie wyłączeń z wcześniejszych umów warunki.
Warto jednak zauważyć, że administracja Obamy wskazała, że imigranci objęci nową polityką będą nadal wyłączeni z wymian i ulg podatkowych ACA. Podobnie, imigranci, których dotyczy akcja wykonawcza, w większości nie będą mogli korzystać z medicaidów finansowanych ze środków federalnych, chociaż niektóre państwa zapewniają ubezpieczenia zdrowotne finansowane ze środków publicznych dla niektórych klas nielegalnych imigrantów. W zakresie, w jakim pozwolenia na pracę prowadzą do wzrostu podatków płaconych przez nielegalnych imigrantów, ciągłe wykluczanie tych imigrantów z programów wspieranych przez takie podatki byłoby coraz bardziej niesprawiedliwe.
W przeciwieństwie do tego pojawiły się doniesienia, że administracja może uznać objętych prawem imigrantów zgodnie z prawem na potrzeby Medicare – co oznaczałoby, że mogliby otrzymać ubezpieczenie, gdyby spełnili inne kryteria kwalifikowalności, które zwykle obejmują posiadanie rodziny lub osobistej historii podatki od wynagrodzeń, oprócz tego, że mają co najmniej 65 lat lub niepełnosprawność lub schyłkową niewydolność nerek. Chociaż większość nowo objętych imigrantów jest zbyt młoda, aby zakwalifikować się teraz do Medicare, polityka ta miałaby wpływ na osoby, które rozwijają się po pracy w wymaganym okresie i dla tych, którzy starzeją się w Medicare w przyszłości.
Chociaż odroczona polityka prezydenta może mieć pozytywny wpływ na ubezpieczenie nie udokumentowanych imigrantów, może, w sposób sprzeczny z intuicją, zrobić więcej w celu zwiększenia dostępu do ubezpieczeń dla legalnych imigrantów, a nawet obywateli, niż w przypadku osób bezpośrednio dotkniętych planowanym wykonaniem zamówienie. Wcześniejsze badania pokazały, że w rodzinach o statusie mieszanym (tych, w których niektórzy członkowie są nieudokumentowani, a inni są legalnymi imigrantami lub obywatelami), postrzegana groźba deportacji wiąże się z niższymi wskaźnikami uczestnictwa w programach takich jak Medicaid i Program ubezpieczenia zdrowotnego dzieci. 4.5 Wyeliminowanie groźby deportacji może skłonić nieudokumentowanych rodziców do podpisania swoich urodzonych w Stanach Zjednoczonych dzieci do pokrycia i legalnych imigrantów z nieudokumentowanymi krewnymi, aby zapisać się na Medicaid lub subsydiowane plany wymiany. Wynikające stąd zmiany najprawdopodobniej będą największe w społecznościach latynoskich i azjatyckich, w tym w dzieciach, i mogą zawęzić niektóre różnice rasowe i etniczne kraju.
Podobnie, zmniejszone zagrożenie deportacją może zmniejszyć nieufność imigrantów, którzy decydują, czy chcą skorzystać z niezbędnej opieki medycznej, niezależnie od ich statusu ubezpieczeniowego. Jak na ironię, jakikolwiek wynikający z tego wzrost wykorzystania może pogłębić obciążenie finansowe nakładane na dostawców bezpieczeństwa, którzy nieproporcjonalnie opiekują się imigrantami, ponieważ wielu imigrantów pozostanie nieubezpieczonych, jeśli nie będą mogli korzystać z Medicaid lub ulg podatkowych
[patrz też: Ginekolog łódź, ginekolog Warszawa, Fordanserki ]

Powiązane tematy z artykułem: Fordanserki ginekolog Warszawa Ginekolog łódź