Nowa inicjatywa na temat medycyny precyzyjnej czesc 4

July 1st, 2018

Wiele z niezbędnej metodologii pozostaje do wynalezienia i będzie wymagało kreatywnego i energicznego zaangażowania biologów, lekarzy, twórców technologii, naukowców zajmujących się danymi, grup pacjentów i innych. Wysiłki te powinny idealnie wykraczać poza nasze granice, poprzez współpracę z powiązanymi projektami na całym świecie. Ogólnoświatowe zainteresowanie celami inicjatywy powinno motywować i przyciągać wizjonerskich naukowców z wielu dyscyplin. Ta inicjatywa będzie również wymagać nowych zasobów; nie powinny one konkurować ze wsparciem istniejących programów, zwłaszcza w trudnym klimacie fiskalnym. Dysponując wystarczającymi zasobami i silnym, trwałym zaangażowaniem czasu, energii i pomysłowości ze środowiska naukowego, medycznego i cierpliwego, można w pełni wykorzystać potencjał medycyny precyzyjnej, aby dać wszystkim najlepszą szansę na zdrowie.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 30 stycznia 2015 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z National Institutes of Health (FSC) i National Cancer Institute (HV) – oba w Bethesda, MD.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Krajowa Rada ds. Badań. W kierunku medycyny precyzyjnej: budowa sieci wiedzy dla badań biomedycznych i nowa taksonomia chorób. Washington, DC: National Academies Press, 2011 (http://www.nap.edu/catalog/13284/toward-precision-medicine-building-a-knowledge-network- for-biomedical-research).

2. de Bono JS, Ashworth A. Przełożenie badań nad rakiem na ukierunkowane terapeutyki. Nature 2010; 467: 543-549
Crossref Web of Science Medline
3. Snyder A, Makarov V, Merghoub T, i in. Genetyczne podstawy klinicznej odpowiedzi na blokadę CTLA-4 w czerniaku. N Engl J Med 2014; 371: 2189-2199
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
4. Abrams J, Conley B, Mooney M i in. National Precision Medicine Inicjatywy Narodowego Instytutu Raka dla nowej krajowej sieci badań klinicznych. Am Soc Clin Oncol Educ Book 2014: 71-6.

5. Departament Zdrowia i Opieki Społecznej. Federalna polityka ochrony ludzi ( Common Rule ), 1991 (http://www.hhs.gov/ohrp/humansubjects/commonrule).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (1219)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (7)