Licencja na usługi – amerykańscy stażyści i epidemia wirusa eboli ad

November 1st, 2018

Następnie odmówiono zwolnienia, więc musiała skorzystać z bezpłatnego urlopu, bez żadnych korzyści. Grace M., druga osoba z choroby zakaźnej, która podobnie planowała spędzić 2 miesiące na międzynarodowej pracy, nie mogła przejść przez biuro edukacji medycznej. Według jej polityki, która według jej instytucji nie pozwalała praktykującym na opiekę nad chorymi na ebolę, nie można było ich zatwierdzić do międzynarodowego rozmieszczenia. Gdyby poszła, musiała wziąć urlop bezpłatny, co oznaczało utratę ubezpieczenia zdrowotnego. Dla Grace, której mąż i roczna córeczka są objęci planem opieki zdrowotnej, było to oczywiste.
Dla Sary sprowadza się do semantyki jej opisu stanowiska pracy i różnicy między urlopem chronionym a niechronionym. Chronione liście są powszechne: masz dziecko lub zachorujesz, a twoja praca jest dla ciebie, gdy wrócisz. Niezabezpieczony urlop oznacza, że nie ma takiej gwarancji. Lekarz, który nadzorował sprawę Sary, wyjaśnia rozróżnienie w następujący sposób: Jako kardiolog, gdybyś chciał zabrać swoje dzieci na cały świat na cały rok, musiałbyś wziąć urlop bez ochrony. Nie wynajmują cię, żeby pływać po całym świecie przez rok. A Sara, jak jej powiedziano, nie została zatrudniona, by odpowiedzieć na wybuch epidemii wirusa Ebola.
Z pewnością większość naszych opisów stanowisk pracy nie wspomina o reagowaniu na wybuch wirusa Ebola, ale deklaracje misji naszych instytucji niewątpliwie opisują cele takie jak łagodzenie cierpienia i poprawianie zdrowia ludności . Nawet jeśli populacja ta jest określona geograficznie jako wąska. Jedynym pewnym sposobem ochrony Amerykanów przed ebolą jest powstrzymanie epidemii w Afryce Zachodniej3. Instytucje, które nie chcą się czegoś wydarzyć, zawsze mogą znaleźć regułę, lub tylko jedno zdanie w jednym, aby temu zapobiec, ale co motywuje ich niechęć do odstąpienia od swoich zasad w tych okolicznościach.
Niektóre obawy dotyczą konkretnego uczestnika. Wielu światowych ekspertów w dziedzinie zdrowia twierdzi, że kryzys nie jest czasem, kiedy stażyści znajdują się na pierwszej linii frontu. Rzeczywiście, zgodnie z niedawnym oświadczeniem opublikowanym w dziale Medycyna katastrofalna a zdrowie publiczne , Tylko lekarze o najwyższym poziomie gotowości – osobistym, umysłowym i zawodowym – powinni rozważyć wdrożenie. Praktykanci, studenci medycyny, mieszkańcy i współmałżonkowie muszą być zdecydowanie zniechęceni wolontariatem. 4
AMC mają obowiązek chronić swoich stażystów; infekcja jest oczywistym ryzykiem w tym przypadku, ale kilka osób, z którymi rozmawiałem, wspomniało również o potencjale psychologicznego urazu i zespołu stresu pourazowego. Ponadto istnieje konieczność utrzymywania międzynarodowych wysiłków na rzecz zdrowia zgodnie z tymi samymi standardami jakości i zasadami, które stosujemy w domu. Wysłanie stażysty do sytuacji kryzysowej bez nadzoru jest nieetyczne, jak mi powiedziano, jak wysłanie stażysty do samodzielnych sekcji C. Jeden z lekarzy twierdził, że nawet przy odpowiednich zabezpieczeniach, umożliwiających stażystom zapewnienie opieki w czasie kryzysu, tępi doświadczenia z epoki Tuskegee na biednych mniejszościach. Na koniec pojawiła się pewna sugestia, że stażyści mogą nie być w stanie zrozumieć, w co się pakują i może im brakować dojrzałości, aby sobie z tym poradzić.
[hasła pokrewne: tarcza międzykręgowa, badanie trus, kryształki kwasu moczowego w moczu ]

Powiązane tematy z artykułem: badanie trus kryształki kwasu moczowego w moczu tarcza międzykręgowa