Healthcare.gov 3.0 – Behavioral Economics and Insurance Exchanges cd

August 1st, 2018

Zamiast tego powinny ułatwiać kupującym szacowanie całkowitych rocznych kosztów w ramach szeregu wiarygodnych scenariuszy, takich jak oczekiwane wykorzystanie w oparciu o historię poprzednich wydatków, a także w najkorzystniejszych i najgorszych scenariuszach. Wreszcie, kiedy wpływ architektury projektowej na wybory jest nieznany, projektanci powinni współpracować z naukowcami, którzy mogą przeprowadzać eksperymenty, aby poinformować o tym procesie. Wymiana ubezpieczeń zdrowotnych może zrewolucjonizować amerykańskie rynki opieki zdrowotnej. Aby zmaksymalizować ten potencjał, uważamy, że na państwach i rządach federalnych spoczywa obowiązek zminimalizowania możliwości publicznego ujawnienia tych zamiarów, aby skłonić ludzi do wyborów. Sędzia Sądu Najwyższego Louis Brandeis zauważył kiedyś, że państwo może. . . służyć jako laboratorium; i wypróbować nowe eksperymenty społeczne i gospodarcze. 5 Obecne wymiany zdrowia stanowią jeden bardzo skomplikowany eksperyment; mamy nadzieję, że decydenci stanowi i federalni obserwują wyniki.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Ze Szkoły Medycznej, Szkoły Biznesu Fuqua oraz Szkoły Polityki Publicznej w Sanford, Duke University, Durham, NC (PAU); Wydział Ekonomii i Centrum Nauki Behawioralnej, University of Stirling, Stirling, Wielka Brytania (DAC); i Columbia Business School, Columbia University, New York (EJ).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Peters E, Vastfjall D, Slovic P, Mertz CK, Mazzocco K, Dickert S. Numeracja i podejmowanie decyzji. Psychol Sci 2006; 17: 407-413
Crossref Web of Science Medline
2. Brockington D. Teoria informacji o niewielkim udziale w głosowaniu. Polit Behav 2003; 25: 1-27
Crossref Web of Science
3. Ariely D, Lynch J. Wine online: koszty wyszukiwania wpływają na konkurencję pod względem ceny, jakości i dystrybucji. Marketing Science 2000; 19: 83-103
Crossref Web of Science
4. Johnson EJ, Hassin R, Baker T, Bajger AT, Treuer G. Czy konsumenci mogą przystępować do przystępnej cenowo opieki. Wartość wybranej architektury. PLoS One 2013; 8: e81521-e81521
Crossref Web of Science Medline
5. New State Ice Co. vs. Lieberman. US 1932: 262.

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (7)
Zamknij Cytowanie artykułów
[hasła pokrewne: odruch prolaktynowy, zdjęcie zgryzowe, przychodnia medicus ]