gabinet ginekologiczny a endometrioza
gabinet ginekologiczny lekarz ginekolog

Healthcare.gov 3.0 – Behavioral Economics and Insurance Exchanges ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Zamawianie planów ubezpieczeniowych według miesięcznej premii na stronie internetowej Oregon Exchange. Zastanów się nad kolejną pozornie nieszkodliwą decyzją projektową podjętą przez wiele państwowych giełd: aby wymieniać plany zdrowotne według miesięcznych składek, z najtańszymi składkami na górze, jak pokazano na Rys. 2, zrzutu ekranu ze strony internetowej Oregon Exchange. Kiedy ludzie dokonują wyborów, często decydują się na opcje u góry menu, niezależnie od tego, czy wybór jest dla nich najlepszy. Politolodzy wykazali na przykład, że wszyscy inni są sobie równi, politycy wymienieni na górze kart do głosowania otrzymują więcej głosów niż ci, których nazwiska pojawiają się niżej na liście.2 Podobnie, ludzie wybierają różne wina, jeśli lista win przedstawia je w kolejności jakość (oceniana przez ekspertów) niż w przypadku, gdy są one zamawiane według ceny3. Zamawiając wybory ubezpieczenia zdrowotnego zgodnie z wysokością składek miesięcznych, a nie, powiedzmy, kwotę odliczenia lub jakość świadczonych przez nią usług opieki zdrowotnej w sieci (co jest kontrowersyjnym środkiem), projektowanie witryn wymiany prawdopodobnie zwiększyło wpływ miesięcznych składek na wybory dokonywane przez ludzi. Nawet decyzja o przedstawieniu informacji o premiach w miesięcznym okresie czasu może niezamierzenie wpłynąć na wybory dokonywane przez ludzi. Przeprowadziliśmy ankietę, w której przedstawiliśmy połowę uczestników informacji o tygodniowych składkach, a drugą połowę informacji o składkach miesięcznych. Te ostatnie informacje potwierdziły różnicę w cenie między planami: 24-procentowa różnica w tygodniowej cenie wyniosła 104 USD różnicy w cenie miesięcznej. Postrzeganie większej różnicy w składkach odciągnęło uwagę od innych istotnych cech, takich jak wielkość współpłacenia i odliczeń. W związku z tym uczestnicy znacznie rzadziej wybierają plan o wyższym składzie i niższym odliczeniu, gdy przedstawialiśmy im miesięczne składki, niż gdy wymienialiśmy cotygodniowe.
Niektóre stany zaprojektowały własną wymianę, podczas gdy inne opierały się na Healthcare.gov. Różnice projektowe między stronami wymiany wzbudzają ważne pytania o to, jak najlepiej przedstawiać ludziom wybór ubezpieczenia. Na przykład większość stanów umieszcza informacje o miesięcznych premiach w lewej kolumnie strony, ale kilka umieszcza je w prawej kolumnie. Czy te różnice w projektowaniu prowadzą do różnych wyborów. Nie wiemy. Minnesota i Kalifornia zawierają pomocników planu , które pomagają ludziom skupić się na informacjach, które wskazują, są najważniejsze dla ich decyzji. Czy ci pomocnicy poprawiają decyzje ludzi. Całkiem możliwe. Badanie, które jeden z nas przeprowadził ze współpracownikami, wykorzystało uproszczone prototypy witryn wymiany i pokazało, że dodanie definicji edukacyjnych i kalkulatorów usprawniło proces decyzyjny.4
Ponieważ rząd federalny i państwa nadal udoskonalają swoje strony internetowe wymiany, mogą chcieć w pełni wykorzystać wiedzę z nauk behawioralnych odnośnie wpływu architektury projektowania na wybory ludzi. Na początek uważamy, że strony internetowe powinny umniejszać silne etykiety konotacyjne, takie jak brąz, srebro i złoto. Ponadto powinny one deprecjonować skomplikowane tabele informacji finansowych, które przedstawiają poznawczo przytłaczające szczegóły na temat składek, współfinansowania, odliczeń, maksymalnych limitów na gotówkę i tym podobnych.
[podobne: agata szczurek, ginekolog warszawa śródmieście, symglic ]

Tags: , ,

No Responses to “Healthcare.gov 3.0 – Behavioral Economics and Insurance Exchanges ad”

 1. Zoja Says:

  Radziłabym osobom z włókniakiem udać się do lekarza

 2. Kornel Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu ortodonta bielsko[...]

 3. Artur Says:

  Prawie wszystkie owoce mają witaminę C, minerały, barwniki

 4. Monika Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do szczoteczki elektryczne[...]

 5. Tough Nut Says:

  mam wskazanie lekarza neurologa

 6. Aleksandra Says:

  Article marked with the noticed of: inhibitor korozji[...]

 7. Aleksander Says:

  poza błonnikiem należy przyjmowac antyoksydanty

Powiązane tematy z artykułem: agata szczurek ginekolog warszawa śródmieście symglic